Татарстан Республикасы Апас муниципаль районында шәһәр җәмәгать транспортының барлык төрләрендә һәм шәһәр яны автомобиль транспортында йөрү өчен автоматлаштырылган түләү системасы операторын сайлап алу.

2019 елның 9 августы, җомга

Сайлап алуда катнашырга, мәгълүмат картасында күрсәтелгән тулы мәгълүматны, оештыру-хокукый формасына, милек формасына, урнашу урынына һәм капиталның килеп чыгу урынына бәйсез рәвештә, теләсә кайсы юридик затны чакырабыз.

Кызыксынган затлар әлеге документларның тулы комплектын бушлай электрон рәвештә ала алалар.

Теләсә кайсы кызыксынган затның язма формада, шул исәптән электрон документ формасында бирелгән гаризасы нигезендә, тиешле гариза алынганнан соң ике эш көне эчендә документлар нөсхәсе мондый затка әлеге сайлап алуны уздыру турында хәбәрнамәдә күрсәтелгән тәртиптә бирелә.

Мәгълүмати картада күрсәтелгән рәсми сайтта әлеге документның нигезләмәләренә кагылышлы барлык аңлатмалар, шулай ук мондый документлар барлыкка килгән очракта, барлык үзгәрешләр һәм өстәмәләр басылачак.

Документларга кертелгән барлык үзгәрешләр һәм өстәмәләр тиешле гаризалар җибәргән һәм документ алган барлык катнашучыларга да җибәреләчәк.

САЙЛАП АЛУ ҮТКӘРҮ БУЕНЧА ДОКУМЕНТЛАР