«Татарстан тормышының бер көне» фототоконкурсы

2020 елның 22 мае, җомга

Татарстан Республикасы Архив эше буенча Дәүләт комитеты тарафыннан «Татарстан тормышыннан бер көн» фотоэшләр конкурсы игълан ителде. Конкурска Апас районы тормышында фотоэшләр, истәлекле вакыйгалар, хезмәт көннәре һәм истәлекле мизгелләр кабул ителә.

Катнашуга заявкалар 2020елның 27 маена кадәр кабул ителә, фотоэшләр - 2020елның 27 маеннан 8 июненә кадәр. Конкурста катнашучылар электрон рәвештә документлар комплектын - фотодокументлар һәм аннотацияләрне Alsu.Idiyatova@tatar.ru электрон почтасы адресына тәкъдим ителгән фотога тапшыралар.

Республика конкурсы турындагы нигезләмә белән Татарстан Республикасы Дәүләт комитетының архив эше буенча рәсми сайтында танышырга була: www.arhiv.tatarstan.ru.