Балаларны гаилэгэ тәрбиягә, опекага, уллыкка алырга теләүче гражданнар өчен мәгълүмат.

2020 елның 3 июне, чәршәмбе

Балаларны тәрбиягә алырга теләүчеләр консультация алу өчен Татарстан Республикасы Апас муниципаль районы Башкарма комитетының балигъ булмаган балалар буенча опека һәм попечительлек органнарына түбәндәге адрес буенча мөрәҗәгать итә алалар: Апас штп., Совет ур., 2 йорт , шулай ук 21 - 0 – 90 телефоны аша консультация алу мөмкин. Үз гаиләсенә тәрбиягә бала алырга теләүче гражданнарны әзерләү белэн ДБУ «Ата-ана тәрбиясеннән мәхрүм калган балаларны гаилә коруга ярдәм итү, тәрбиягә бала алган гаиләләрне әзерләү һәм алып бару үзәге " базасында "Тәрбиягә бала алган ата-аналар мәктәбе" шогеллэнэ. Бу мэктэп Казан ш., Горький шоссесы ур., 41А йорт адресы буенча урнашкан. (843) 555-12-40 телефоны буенча язылырга мөмкин.