Хөрмәтле Апас районы халкы!

2021 елның 20 феврале, шимбә

Кадерле Ватанны саклаучылар!

Сезне чын күңелдән Ватанны саклаучылар көне белән котлыйм!

Бу бәйрәм илебезне һәрвакыт саклаган сугышчыларның батырлыгын һәм намусын гәүдәләндерә. Рухның ныклыгы, каһарманлык, Ватанга фидакарьлек һәм фидакарьлек Бөек Ватан сугышының авыр елларында аеруча күренә. Үзләренең интернациональ бурычларын үтәгән һәм илнең территориаль бөтенлеген саклаган хәрбиләр буыны ветераннарга лаеклы алмаш булды.

Бу бәйрәм бүген Россия Кораллы Көчләре сафларында хезмәт итүчеләр өчен дә. Россия армиясенең офицерлары һәм солдатлары үзләренең патриотлыкларын, абруен, тугрылыгын, намуслылыгын раслыйлар.

Чын күңелдән бәйрәм белән котлыйм һәм нык сәламәтлек, күңел тынычлыгы, иминлек, туганнарыгызга һәм якыннарыгызга җылылык һәм озын гомер телим! Һәм, әлбәттә, барыбызга да тыныч күк йөзе!

Хөрмәт белән, Апас районы башлыгы Равил Хисамутдинов.