Бердәм "Ачык ишекләр көне"

2021 елның 2 декабре, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор идарәсенең Буа, Чүпрәле, Тәтеш, Апас районнары территориаль бүлеге Сезне муниципаль районнар сайтларында, Инстаграмдагы рәсми аккаунтларда Instagram да, муниципаль районнар контактында нәрсә турында мәгълүмат урнаштыруыгызны сорый:

«Татарстан Республикасы (Татарстан) буенча Роспотребнадзор идарәсенең Буа, Чүпрәле, Тәтеш, Апас районнарында территориаль бүлегендә түбәндәге адреслар буенча: Буа ш., Ефремов ур., 135 «В»; Тәтеш ш., Свердлов ур., 43, 09 декабрь 2021 ел.

Бердәм "Ачык ишекләр" көненең максаты-идарә компетенциясе кысаларында эшкуарларга түләүсез консультацион ярдәм күрсәтү.

Татарстан Республикасында яңа коронавирус йогышы (Covid-19) таралуын кисәтү максатларында эшкуарларны «Ачык ишекләр " нең бердәм көнендә кабул итү алдан язылу номерлары буенча башкарылачак 8(84374)3-52-89, 3-17-04; 8(84373) 2- 52-59».