Апас һәм Олы Кайбыч авылларында яшәүчеләрне салым хезмәтенең мобиль офисларына чакыру.

2024 елның 21 марты, пәнҗешәмбе

21 март 2024 март Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча 8 нче районара ИФС мобиль офислар чыгуын оештыра:
- 11.00 сәгатьтән 13.00 сәгатькә кадәр Апас бистәсе КФҮ бүлекчәсенә: Апас бистәсе, Октябрь урамы, 44 йорт, КФҮ бинасы;
 14.00 сәгатьтән 17.00 сәгатькә кадәр Олы Кайбыч авылы КФҮ бүлекчәсенә Зур Кайбыч авылы, Кояш бульвары, 15 йорт, операцияләр залы адресы буенча.

Инспекция хезмәткәрләре салым түләүчеләргә мөлкәт сату, арендага бирү, социаль һәм милек салым ташламалары алу белән бәйле керемнәрне декларацияләү белән бәйле мәсьәләләр буенча хәбәр итәчәк, салым ташламалары турында сөйләячәк.
Теләге булган һәркемгә дәүләт хезмәтләре порталы ярдәмендә Россия Федераль салым хезмәтенең рәсми сайтында «Физик зат өчен салым түләүченең шәхси кабинеты» интернет-сервисында авторизацияләнергә ярдәм итәчәкләр.
Шәхси кабинетта 3-НДФЛ декларациясен дөрес тутырырга ярдәм итәчәкләр һәм анда салымнар, шул исәптән Бердәм салым түләү аша түләү мөмкинлеге турында сөйләячәкләр.