«Минем бизнес " үзәге «54-ФЗ буенча бизнес өчен болыт кассасы»яңа хезмәтенә гаризалар җыелмасын ачты

2024 елның 30 сентябре, дүшәмбе

Ярдәм чарасы бизнесы булганнар өчен исәпләнгән. Хезмәт күрсәтү email һәм SMS буенча физик затлар белән исәп-хисаплар вакытында 25% ка кадәр ташлама белән тулы 54-ФЗ нигезендә чеклар җибәрү өчен болыт кассасын арендалауны үз эченә ала. Сайтта түләүләрне интернет-эквайринг аша, түләү сылтамасы, QR-код, СБП һәм вендинг терминалында кабул итәргә мөмкинлек бирә.

CMS системалары (Tilda, WordPress, Битрикс, InSales һ.б.), CRM системалары (AmoCRM, Мегаплан, Битрикс 24 һ. б.) белән интеграцияләнә, эре банкларның интернет-эквайрингын хуплый.

Мондый касса 24/7/365 автоматик режимда эшли. Digitalkassa сервисының шәхси кабинетында һәр чекның статусын күзәтергә һәм коррекция чекларын ясарга мөмкин, әгәр ниндидер чек хата белән тишелгән булса.

Үзмәшгульләр өчен НПД га ИП өчен дә туры килми.

Кирәкле документлар: партнер картасы / ИНН, ЭЦП.

Гаризаны МСП.РФ цифрлы платформасында сылтама буенча бирергә мөмкин.

КУЭ субъектларының дәүләт ярдәме «кече һәм урта эшмәкәрлек»илкүләм проекты кысаларында Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы ярдәмендә гамәлгә ашырыла.

"Мой бизнес | Республика Татарстан" Telegram-каналында иң мөһимнәрне күзәтегез, шулай ук безне «Дзен»да укыгыз