Район башлыгының һөнәри бәйрәмнәре - Россия матбугаты көне белән котлавы!

2021 елның 13 гыйнвары, чәршәмбе

Хөрмәтле «Йолдыз»район газетасы хезмәткәрләре!

Сезне һөнәри бәйрәмегез – Россия матбугаты көне белән чын күңелдән котлыйм!

Сез һәр көнне һәр бастырылган сүз өчен зур җаваплылык тотасыз, һөнәри осталыкка сынау даими һәм намус белән үтәсез. Иң мөһиме, сез объектив булсын, үз эшегез өчен җаваплылык хисе үзгәрмәсен. Алга таба да хакимият һәм массакүләм мәгълүмат чаралары арасындагы диалог конструктив булыр дип ышанам, чөнки безнең максатыбыз бер - район халкының иминлеге.

Һөнәри бәйрәм көнендә район һәм республика тормышында булган мөһим һәм актуаль вакыйгаларны яктыртучы «Йолдыз»(«Звезда») район газетасы редакциясенең барлык хезмәткәрләренә зур рәхмәтемне белдерәм.

Матбугат өлкәсендә озак еллар нәтиҗәле һәм фидакарь хезмәт куйган ветераннарга хөрмәт һәм хөрмәт сүзләрен җиткерәм.

Хөрмәтле «Йолдыз»район газетасы хезмәткәрләре! Сезне чын күңелдән һөнәри бәйрәмегез белән котлыйм. Сезгә бетмәс-төкәнмәс иҗади фантазия, кызыклы һәм объектив эчтәлек, иҗади озын гомер, кызыклы материаллар һәм рәхмәтле укучылар телим!