«Безнең заман – Наше время»Татарстан Республикасы эшче яшьләренең XI еллык ачык республика телевизион иҗат фестивале

2023 елның 1 июне, пәнҗешәмбе

Фестивальдә җитештерү тармаклары, сервис һәм хезмәт күрсәтү өлкәсе оешмалары хезмәткәрләре катнаша ала.

Фестивальдә катнашучыларга таләпләр һәм аны оештыру турында башка нигезләмәләр Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының 09.06.2016 № 386 «Татарстан Республикасы эшче яшьләр иҗатының еллык ачык республика телевизион фестивален үткәрү турында «гы карары белән билгеләнгән.

Фестивальнең сайлап алу этаплары агымдагы елның октябрендә узачак һәм Түбән Кама, Әлмәт һәм Казан шәһәрләрендә өч зона сайлап алу этабын, финал һәм гала-концертны үз эченә алачак.

Фестивальдә катнашу өчен 25 сентябрьгә кадәр Фестиваль сайтында гариза бирергә кирәк - www.bzzm.ru.

Фестиваль турында барлык кирәкле мәгълүмат Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министрлыгының рәсми сайтында урнаштырылган https://mpt.tatarstan.ru/ezhegodniy-otkritiy-respublikanskiy-televizionniy.htm.